Lampki solarne w kształcie zwierząt – ciekawa ozdoba ogrodu i tarasu
OświetlenieWyposażenie

Lampki solarne w kształcie zwierząt – ciekawa ozdoba ogrodu i tarasu

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Systemy oświetleniowe w ogrodzie i przestrzeni wokół domu pełnia nie tylko funkcję dekoracyjno-estetyczną, ale również praktyczną. Dzięki dobrze oświetlonym ścieżkom bez trudu jesteśmy w stanie trafić po zmroku do drzwi frontowych, do altanki czy tarasu. Lampy ogrodowe mają służyć również dekoracji, aby wydobyć odpowiedni magiczny klimat natury. Oświetlenie zewnętrzne to zbiór bardzo wielu rodzajów lamp, które mogą mieć inne zastosowanie.

Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę, czy mamy podłączenie do prądu. Jest to fundamentalna sprawa, ponieważ decyduje w większości o wyborze rodzaju lamp. Zamiast używania lamp podłączanych do sieci energetycznej, można zastosować oprawy nie potrzebujące kabli tylko słońca.

Wybór barwy światła powinien dotyczyć całe przestrzeni przydomowej. Decydując się na ciepłe kolory, możemy być pewni, że uzyskamy wrażenie przytulności i miękkości.

Jakie lampy do ogrodu i tarasu wybrać?

Do wyboru odpowiednich opraw trzeba wiedzieć jakie elementy naszego trawnika chcemy oświetlić. Do oświetlenia ścieżki i drogi nadadzą się inne lampy ogrodowe, a do podkreślenia wyglądu krzewów i drzew również inne. Mogą to być latarenki lub lampy w kształcie zwierząt.

Nadeszła jesień i z przykrością niedługo pożegnamy ciepłe słoneczne dni. Jest to ostatnia szansa na nabycie w tym roku produktów takich jak lampy solarne zwierzęta, które upiększą Twój ogród i umilą chwilę w nim spędzane wspólnie z rodziną, ze znajomymi lub w samotności. Poniżej przedstawiamy dostępne w naszym asortymencie zwierzęta ogrodowe solarne, wśród których na pewno znajdziesz swoich faworytów!

Lampy do ogrodu i na taras – zwierzęta

Większość ludzi uwielbia zwierzęta i dobrze czuje się w ich obecności. Nic więc dziwnego, że lampy ogrodowe zwierzęta cieszą się dużą popularnością, i że takie „zwierzaki” chętnie zapraszane są do starannie pielęgnowanych ogródków. Lampki w kształcie zwierząt są szczególnie lubiane przez dzieci i to głównie z myślą o nich projektowane są omawiane we wpisie produkty.

Lampki zwierzęta – ładne, trwałe i energooszczędne oświetlenie tarasu

Dlaczego warto zainwestować w produkty takie jak lampy zwierzęta? Lampki w kształcie zwierząt solarne nie wychodzą z mody. Są ładne i zawsze na czasie – takie są różnokolorowe, łatwo wpasowujące się w otoczenie tarasu. Liski, sowy, flamingi, rekiny, to tylko niektóre z dostępnych solarnych zwierzaków. Wybór oświetlenia tarasowego jest bardzo szeroki! Znajdziesz je w sklepie https://ardant.pl/zewnetrzne/lampy-na-taras/ , gdzie zestawiono także lampy kule i zestawy Plug&Shine.

Lampy zwierzątka – odporne na złą pogodę

Wszystkie prezentowane przez nas lampki do ogródka, posiadają odpowiednią klasę ochronności IP44. Odpowiednio zabezpieczone, szczelne i umieszczone w ogrodzie odporne będą na kurz, pył, wilgoć oraz na deszcz, śnieg i inne niekorzystne dla nich warunki atmosferyczne.

Bezproblemowo montowane

Solarne lampki w kształcie zwierzątek zazwyczaj posiadają szpikulce, które bez trudu można wbić w ziemię i w ten sposób zamontować ją w ogródku lub obok tarasu. Czynność tę wykonuje się szybko i łatwo. Niektóre egzemplarze można po prostu postawić, a niekiedy przymocować nawet do ściany.

Pozwalają zaoszczędzić energię

Lampy solarne nie będą generować dodatkowych kosztów wynikających z ich użytkowania. Dzięki pobieranej energii słonecznej będą świecić samodzielnie posiłkując się zgromadzonymi w ciągu dnia zapasami energii

Dostępne w niskich cenach

Omawiane produkty nie tylko niezwykle korzystnie prezentują się w ogrodzie, ale i nie należą do produktów najdroższych. Można kupić je w przedziale cenowym od 100 do 300 zł.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Dodatki marynistyczne do domu – gdzie możesz je wykorzystać?
Dodatki marynistyczne do domu – gdzie możesz je wykorzystać?
Dodatki marynistyczne to świetny sposób na ożywienie wnętrza i stworzenie przyjemnej atmosfery nadmorskiego kurortu w swoim domu.
Jak profesjonalne mapy geodezyjne mogą wpływać na rozwój infrastruktury?
Jak profesjonalne mapy geodezyjne mogą wpływać na rozwój infrastruktury?
Przekonaj się, jak dokładne mapy geodezyjne mogą wpływać na planowanie i rozwój infrastruktury. Naucz się, jak wykorzystać te potężne narzędzia w praktyce.
Kiedy siać warzywa do gruntu?
Kiedy siać warzywa do gruntu?
Wybór odpowiedniego momentu na siew warzyw do gruntu jest kluczowy dla sukcesu uprawy. Optymalny czas zależy od wielu czynników, takich jak klimat, rodzaj warzyw i ich preferencje dotyczące temperatury oraz długość sezonu wegetacyjnego. Oto kilka ogólnych wskazówek, które pomogą Ci ustalić najlepszy czas na siew warzyw do gruntu.
Ostatnie wpisy